inzerce zdarma
Dodavatelé Výrobci

Přijmeme truhláře

Do našeho týmu hledáme truhláře s praxí na plný či flexibilní úvazek (možnost práce např. pouze o víkendech nebo některé dny v týdnu). Nástup možný ihned. Vyrábíme kuchyně a nábytek v anglickém stylu, pracujeme pouze s tvrdým dřevem. Nabízíme 150 - 180 Kč/hod, záleží na zkušenostech a domluvě. Naši dílnu najdete v Horky nad Jizerou 116, okres Mladá Boleslav. Pokud máte zájem, kontaktujte nás buď na telefonu 774 090 450 nebo emailu: lucie@divinefurniture.cz, naši práce najdete na www.divinefurniture.cz či na facebooku.

Hledame truhláře a tesaře

Jsme firma, která se zabývá výrobou a instalací dřevěných podlah vysoké kvality www.bohemianworks.com. Ardeco Interier sro, Plzeňská 61/3, Plzeň - Křimice, 322 00 Rádi bychom zvýšili kapacitu truhlářů a tesářů pro náš rostoucí business, nabízíme spolupráci na naších instalacích po celé Evropě. Vyrábíme a instalujeme panely z masivu, prkna a vlisy, jde o luxusní zakázky pro náročnou klientelu. Máte zájem o spolupráci? Napište email nebo volejte. Podminky určitě domluvíme. Nástup ihned. + 420 774 441 204 margo.k@bohemianworks.com Teším se na Vás!

Prodej sortimentu

Výrobní firma s 25 letou tradicí na českém trhu prodá vlastní výrobní sortiment sériové výroby bytového nábytku z DTDL v objemu cca 5 mil. Kč/rok. Součástí prodeje je zajištěný odbyt, databáze kontaktů odběratelů, podrobná technická dokumentace, zpracované propagační a prodejní materiály, aj. Výrobky mají na trhu dobré jméno, možnost plynule navázat- firma stále vyrábí. V případě zájmu možná dočasná spolupráce. Pro zajištění výroby je nutno mít velkoplošnou pilu, olepovačku, CNC obr. stroj. Bližší info na hipos@tiscali.cz nebo tel. 775 165 062

Zpět
Co u nás na portálu Stolaři-Truhláři.cz najdete
přípravek milescraft cabinetmate
Upínače pro CNC
Skládané brusné válce