Ligna Bohemia 2018
Dodavatelé Výrobci

Hledáme truhláře

Do našeho týmu hledáme truhláře s praxí a také truhláře bez praxe, které si zaučíme. Vyrábíme kuchyně a nábytek na míru z masivního dřeva v naší dílně v Horky nad Jizerou (okres Mladá Boleslav). Pracovní doba dle domluvy, může být plný úvazek či částečný, jsme flexibilní. Nástup možný ihned. Pro truhláře s praxí nabízíme měsíční plat 30.000,- Kč a další výhody/odměny. Pro truhláře bez praxe nabízíme 20.000 - 24.000 měsíční odměny. Pokud máte zájem, volejte na telefon 774 090 450 nebo pište na email: lucie@divinefuriture.cz

Hledame truhláře a tesaře

Jsme firma, která se zabývá výrobou a instalací dřevěných podlah vysoké kvality www.bohemianworks.com. Ardeco Interier sro, Plzeňská 61/3, Plzeň - Křimice, 322 00 Rádi bychom zvýšili kapacitu truhlářů a tesářů pro náš rostoucí business, nabízíme spolupráci na naších instalacích po celé Evropě. Vyrábíme a instalujeme panely z masivu, prkna a vlisy, jde o luxusní zakázky pro náročnou klientelu. Máte zájem o spolupráci? Napište email nebo volejte. Podminky určitě domluvíme. Nástup ihned. + 420 774 441 204 margo.k@bohemianworks.com Teším se na Vás!

Hledáme truhláře

Do naší firmy v Praze hledáme zkušené truhláře pro výrobu a montáže zakázkových interiérů. Pożadujeme praxi, samostatnost a flexibilitu. Vlastní nářadí pro montáž výhodou. Své životopisy zasílejte SMS nebo na email. Ozveme se Vám.

HLEDÁME TRUHLÁŘE

Brigáda pro 1-2 spolehlivé a šikovné truhláře, s možností pozdější další spolupráce na ŽL nebo HPP. Možno i absolvent - zaučíme. Odměna na hod 100 - 150 Kč podle schopností a praxe. Nástup nutný co nejdříve.

Sháníme truhláře

Sháníme truhláře do provozovny v Mnichovicích. Požadujeme praxi, minimálně vyučen v oboru nebo 2 roky praxe. Životopis můžete posílat na korbel@korbel-kuchyne.cz. Bližší informace na tel. 602329740. Ladislav Korbel

Zpět
Co u nás na portálu Stolaři-Truhláři.cz najdete
Profesionální dláta Pfeil
Terrapolis
Skládané brusné válce