Řezbářský nůž Flexcut
Dodavatelé Výrobci

Hledame truhláře a tesaře

Jsme firma, která se zabývá výrobou a instalací dřevěných podlah vysoké kvality www.bohemianworks.com. Ardeco Interier sro, Plzeňská 61/3, Plzeň - Křimice, 322 00 Rádi bychom zvýšili kapacitu truhlářů a tesářů pro náš rostoucí business, nabízíme spolupráci na naších instalacích po celé Evropě. Vyrábíme a instalujeme panely z masivu, prkna a vlisy, jde o luxusní zakázky pro náročnou klientelu. Máte zájem o spolupráci? Napište email nebo volejte. Podminky určitě domluvíme. Nástup ihned. + 420 774 441 204 margo.k@bohemianworks.com Teším se na Vás!

Hledáme truhláře

Do naší firmy v Praze hledáme zkušené truhláře pro výrobu a montáže zakázkových interiérů. Pożadujeme praxi, samostatnost a flexibilitu. Vlastní nářadí pro montáž výhodou. Své životopisy zasílejte SMS nebo na email. Ozveme se Vám.

HLEDÁME TRUHLÁŘE

Brigáda pro 1-2 spolehlivé a šikovné truhláře, s možností pozdější další spolupráce na ŽL nebo HPP. Možno i absolvent - zaučíme. Odměna na hod 100 - 150 Kč podle schopností a praxe. Nástup nutný co nejdříve.

Sháníme truhláře

Sháníme truhláře do provozovny v Mnichovicích. Požadujeme praxi, minimálně vyučen v oboru nebo 2 roky praxe. Životopis můžete posílat na korbel@korbel-kuchyne.cz. Bližší informace na tel. 602329740. Ladislav Korbel

Hledám práci

Truhlář, vyučen + SPŠ + DPS se zkušenostmi i jako mistr, technolog, učitel, varhanář hledá zajímavou, ohodnocenou práci. Nejlépe v okolí Nového Jičína.

Zpět
Seminář Interiéry 2017
wood glue max elmers lepidla
Vystavovatelé Wood-Tecu se představují
řezbářský polohovací ponk