FOR ARCH 2020 podzim
Dodavatelé Výrobci

Akce

Seminář Interiéry 2016

Další ročník odborného semináře "INTERIÉRY 2016" se koná 3. listopadu 2016 na Vyšší odborné škole a Střední průmyslové škole ve Volyni.

Seminář je určen pro širokou odbornou veřejnost, především pro návrháře interiérů, architekty, výrobce a dodavatele interiérových prvků, odborné redaktory a všechny, které tento obor zajímá. Jejím cílem je seznámení se s novinkami na trhu a jejich možnostmi, s trendy a vývojem v nábytkářství a příbuzných oborech, které navazují na vybavování interiérů. Jedná se o u nás unikátní akci, kdy odborníci budou předávat své zkušenosti a znalosti  profesionálům z oboru.

Nejde o komerční veletrh ani o dlouhé teoretické přednášky. Vše je myšleno prakticky, reálně a cíleně v jeden den na jednom místě.

Dalším přínosem je možnost navázání obchodních vztahů, vzájemné kooperace mezi jednotlivými společnostmi a neformální setkání lidí, kteří se zajímají o danou problematiku.
Ze zkušeností víme, že dobrá spolupráce a správné kontakty patří mezi know-how každé firmy.

Po celodenních přednáškách následuje společenský večer, kde můžete s kolegy probrat žhavá témata a poznat nové lidi z oboru či jen dobré vztahy oživit.

Součástí akce je příprava a vydání odborné publikace - souboru přednášek, jež je možné zakoupit během semináře nebo objednat a zaslat na dobírku.

Publikace má vlastní ISBN.

http://www.interiery2000.cz/

Zpět
 
Hedue
Universální šablona Rockler na pojezdy šuplíků
Hoblovací kotouč na dřevo do úhlové brusky
Zakázková výroba nástrojů na dřevo