inzerce zdarma
Dodavatelé Výrobci

Akce

STAVITEL 2017 Lysá nad Labem

16.02.2017 - 18.02.2017

POSTAVTE SI ZDRAVÝ DŮM !

Čím větší úspora, tím větší podpora.

"Nová zelená úsporám" - to je jedno z témat výstavy STAVITEL, která proběhne na výstavišti v Lysé nad Labem od 16. do 18. února 2017. Dotační program byl spuštěn v roce 2015 a je určen vlastníkům rodinných a bytových domů. Kromě fyzických osob se do něj mohou zapojit také společenství vlastníků bytových jednotek, bytová družstva, města a obce.

Předchozí ročníky národní výstavy stavebních materiálů a technologií prokázaly, že veletržní akce tohoto zaměření mají své opodstatnění i budoucnost.

Téma úprav, rekonstrukce a revitalizace domů a bytů bude zahrnovat rekonstrukce všech typů střech, půdní vestavby i nadstavby, zateplení fasád, zateplení podlah, stropů a stěn, renovace vnitřních rozvodů elektřiny, vody a plynu. Specialisté poradí, jak objekt správně zaizolovat a zbavit vlhkosti a jak dosáhnout energeticky úsporného provozu.

Na výstavě najdou cenné informace všichni, kdo se chystají rekonstruovat, stavět nebo upravovat rodinný dům či byt nebo hledají úsporný a účinný způsob údržby.

Návštěvníci mohou využít konzultace se stavebními odborníky a seznámí se s vhodnými materiály. Nabídka stavebních technologií zahrne i úsporné dřevostavby. Výstava STAVITEL poskytne tipy pro vnitřní vybavení i rady domácím kutilům a chalupářům pro drobnější vnitřní i venkovní renovace a přestavby.

Souběžně s výstavou STAVITEL proběhnou výstavy:
LIGNA BOHEMIA a ŘEMESLA.

Portál Stolaři-Truhláři.cz je oficiálním mediálním partnerem veletrhu STAVITEL a Ligna Bohemia.


 

Zpět
 
Přípravky Milecraft pro truhláře i kutily
Universální šablona Rockler na pojezdy šuplíků
Set na lepení Rockler
posuvný úhelník s úhloměrem