Wood Tec 2020
Dodavatelé Výrobci

Akce

Seminář Interiéry 2017 Volyně

Šestý ročník odborného semináře "INTERIÉRY 2017". Akce je opět určena pro širokou odbornou veřejnost, především pro návrháře interiérů, architekty, výrobce a dodavatele interiérových prvků. Cílem je kromě seznámení s novinkami na trhu, novými technologiemi, trendy a zajímavými realizacemi, také propojení designérů a výrobců na našem území.

Ani v letošním roce by neměl ve vašem diáři chybět seminář Interiéry 2017, který se koná
9. listopadu jako vždy na VOŠ a SPŠ Volyně. Ti z vás, kteří zde ještě nebyli, se možná ptají proč? Nikde jinde v České republice neuslyšíte v jeden den více než 20 přednášek z oboru interiérů. Letošní hlavní téma zní: "Myslete jinak". Hovořit bude například prof. ak. arch. Jan Fišer, zazní téma "zlato v soudobém interiéru" od Mgr. Art. Marka Tesky. Podíváme se i na téma vizualizací, barev a jejich iluzí. Na téma motivace bude hovořit Marian Jelínek - dlouholetý kouč a osobní trenér Jaromíra Jágra. Zmíníme i téma autorských práv, upcyklace a mnoho dalšího. Z Itálie zavítá arch. Alessandro Peisino.

Navíc se jedná již o 6. ročník a prestiž tohoto projektu stále jde nahoru. 

Stejně jako loni i letos je sborník přednášek součástí odborného magazínu Interiéry a navíc každý posluchač - profesionál získává box plný vzorků

Již nyní se můžete hlásit on-line na webu www.interiery2000.cz/prihlaska

Těšíme se na viděnou! 

Ing. Iva Bastlová DiS.
www.interiery2000.cz
www.casopis-interiery.cz

Zpět
 
Přípravky Milecraft pro truhláře i kutily
Přípravky Rockler - novinka
Přítlačná svěrka Rockler
Skládané brusné válce