Terrapolis časopis Hlavní Banner
Dodavatelé Výrobci

Akce

Seminář Interiéry 2017 Volyně

Šestý ročník odborného semináře "INTERIÉRY 2017". Akce je opět určena pro širokou odbornou veřejnost, především pro návrháře interiérů, architekty, výrobce a dodavatele interiérových prvků. Cílem je kromě seznámení s novinkami na trhu, novými technologiemi, trendy a zajímavými realizacemi, také propojení designérů a výrobců na našem území.

Ani v letošním roce by neměl ve vašem diáři chybět seminář Interiéry 2017, který se koná
9. listopadu jako vždy na VOŠ a SPŠ Volyně. Ti z vás, kteří zde ještě nebyli, se možná ptají proč? Nikde jinde v České republice neuslyšíte v jeden den více než 20 přednášek z oboru interiérů. Letošní hlavní téma zní: "Myslete jinak". Hovořit bude například prof. ak. arch. Jan Fišer, zazní téma "zlato v soudobém interiéru" od Mgr. Art. Marka Tesky. Podíváme se i na téma vizualizací, barev a jejich iluzí. Na téma motivace bude hovořit Marian Jelínek - dlouholetý kouč a osobní trenér Jaromíra Jágra. Zmíníme i téma autorských práv, upcyklace a mnoho dalšího. Z Itálie zavítá arch. Alessandro Peisino.

Navíc se jedná již o 6. ročník a prestiž tohoto projektu stále jde nahoru. 

Stejně jako loni i letos je sborník přednášek součástí odborného magazínu Interiéry a navíc každý posluchač - profesionál získává box plný vzorků

Již nyní se můžete hlásit on-line na webu www.interiery2000.cz/prihlaska

Těšíme se na viděnou! 

Ing. Iva Bastlová DiS.
www.interiery2000.cz
www.casopis-interiery.cz

Zpět
 
Najděte si práci na Jooble
Universální šablona Rockler na pojezdy šuplíků
Set na lepení Rockler
frézy na rybinový spoj