Terrapolis časopis Hlavní Banner
Dodavatelé Výrobci

Akce

DESIGN SHAKER 2018 Praha 9

7 . ročník výběrové přehlídky interierového designu

DESIGN SHAKER, největší jarní přehlídka interiérového designu, která probíhá v souběhu veletrhů bydlení FOR INTERIOR, FOR GARDEN, FOR HABITAT a BYDLENÍ, nové projekty.

Již posedmé v řadě se mohou návštěvníci výstaviště PVA EXPO PRAHA těšit na přehlídku současného českého i zahraničního designu. Nadcházející ročník veletrhu DESIGN SHAKER proběhne tradičně v rámci souboru jarních veletrhů bydlení, a to ve dnech 22. – 25.3.2018. Oproti předchozím ročníkům slibuje větší prostor pro představení samotných tvůrců, především mladých začínajících designérů, ale i zavedených značek.
Cílem veletrhu je prezentovat současné interiérové trendy široké veřejnosti a současně vytvořit ideální platformou pro setkávání tvůrců – designérů, interiérových architektů a výrobců. Stejně jako předchozí ročníky je i ten letošní výstavou kurátorovanou, tj. návštěvníkům budou představovány produkty a trendy, které prošly kvalifikovaným výběrem.

Garantem kvalitního výběru je architektka a interiérová designérka Ing. arch. Hana Medková, která má dlouhodobé zkušenosti z oblasti architektury, designu a umění.


Další zvučná jména české i zahraniční designerské scény pak budou mimo jiné představena v rámci Media Café, kde budou stejně jako v předchozích ročnících probíhat workshopy a přednášky. Media Café bude opět živým srdcem celého veletrhu, kde si u dobré kávy mohou návštěvníci přečíst či poslechnout novinky ze světa designu.
DESIGN SHAKER není pouhou produktovou výstavou, návštěvníkům nabízí konzultace s designéry a architekty přímo na veletrhu. K tomuto účelu bude sloužit sekce veletrhu s názvem Fresh Space, kde bude možné se zblízka podívat na práci v architektonickém či designérském ateliéru, prohlédnout si návrhy i realizace jednotlivých studií či získat rady či tipy na řešení konkrétního problém. Zároveň se zde představí designéři, kteří ještě studují, nebo čerstvě tvoří pod vlastními značkami.
Další sekci přehlídky tradičně tvoří Big Deal představující výběr českých výrobců i distributorů zahraničních značek.

http://designshaker.cz/

Zpět
 
Najděte si práci na Jooble
Zakázková výroba nástrojů na dřevo
Set na lepení Rockler
posuvný úhelník s úhloměrem