Výškově stavitelná deska pro horní frézu UJK
Dodavatelé Výrobci

Akce

FOR PASIV 2019 Praha 9

7. veletrh nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb

7. ročník veletrhu, zaměřeného na nízkoenergetické, pasivní a nulové budovy, bude opět zastoupen prestižními firmami z oboru, podpořen širokou mediální kampaní, záštitami a odbornými partnery. 

FOR PASIV je určen všem specialistům, odborníkům a těm, kteří se zajímají o nízkoenergetické, pasivní a nulové domy, ať už jsou to mladí perspektivní lidé, kteří řeší úspory energie v novém bydlení či starší generace, která si chce dopřát ještě dostatek výhod a pohodlí svého stávajícího domova.

Své uplatnění zde najde každá firma, která se věnuje projektovému a rozpočtovému oboru, výstavbě a rekonstrukcím, dodávce stavebních materiálů a technického vybavení budov, diagnostice, auditům, financování či poradenství.

Veletrh FOR PASIV nabídne i pro poučeného laika velmi atraktivní doprovodný program. 

Součástí souběhu veletrhů bude i postupové kolo velmi oblíbené Soutěžní přehlídky stavebních řemesel SUSO, 23. ročník region Praha, střední a severní Čechy.

http://suso.cz/

Díky tomuto zaměření veletrhů obsáhne souběh obor stavění a rekonstrukce standardních, nízkoenergetických, pasivních či nulových staveb do A do Z.

Termín: 7. – 9. 2. 2019
Místo: PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 – Letňany

http://forpasiv.cz/

Webový portál Stolaři-Truhláři.cz je mediálním partnerem SUSOveletrhu Cesty dřeva a FOR PASIV.


Zpět
 
Co u nás na portálu Stolaři-Truhláři.cz najdete
Hoblovací kotouč na dřevo do úhlové brusky
Skládané brusné válce
Armor