Richter dláta
Dodavatelé Výrobci

Akce

Střechy Praha 2019 Praha 9

Střechy Praha – nejvýznamnější veletrh v oboru střech v ČR a střední Evropě zahrnující střešní krytiny, materiály, doplňky, řemesla a služby pro stavbu a renovaci střech, 21. ročník Solar Praha – veletrh úspor energií a obnovitelných zdrojů energie, 15. ročník Řemeslo Praha – veletrh pro řemeslo, vybavení a bezpečnost práce řemeslníků, 7. ročník Purpo Praha - projekt z oblasti profesionální údržby a renovace povrchů,3. ročník.

Střechy Praha – nejvýznamnější veletrh v oboru střech v ČR a střední Evropě zahrnující střešní krytiny, materiály, doplňky, řemesla a služby pro stavbu a renovaci střech, 21. ročník

Zvýrazněným tématem 21. ročníku je tesařské řemeslo, jedno z nejkrásnějších, ale také nejnáročnějších stavebních řemesel vůbec. K němu se váže nový projekt - FESTIVAL DŘEVA A NÁŘADÍ probíhající ve výstavní hale 4 s pestrým programem pro všechny návštěvníky. Uvidíte novinky v oblasti profesionálního nářadí a tesařských strojů s možností si je vyzkoušet. Nechybí spojovací prvky, dřevomateriály, návrhové software a další produkty. Součástí festivalu je Zóna pro tesaře s množstvím praktických ukázek tesařského umění a otevřenou předváděcí arénou s velkými obrazovkami, skvělým moderátorem a nabitým programem workshopů, diskusních setkání s osobnostmi v oboru i soutěží zručnosti o mnoho pěkných cen včetně nářadí. Festival obohatí i stánky s ochutnávkou whisky, chilli výrobků a k dispozici bude speciální edice piva značky "Tesař".

Solar Praha – veletrh úspor energií a obnovitelných zdrojů energie, 15. ročník

Řemeslo Praha – veletrh pro řemeslo, vybavení a bezpečnost práce řemeslníků, 7. ročník

Purpo Praha - projekt z oblasti profesionální údržby a renovace povrchů, 3. ročník

Termín konání: 7. – 9. 2. 2019

https://www.strechy-praha.cz/

Webový portál Stolaři-Truhláři.cz je mediálním partnerem veletrhu Střechy Praha.

Zpět
 
Freud
Oblíbené posuvky a přípravky RIPPER
Sada řezbářských nožů Flexcut MC15
Hoblovací kotouč na dřevo do úhlové brusky