Terrapolis časopis Hlavní Banner
Dodavatelé Výrobci

Akce

Stavební veletrh 2020 Brno

Stavební veletrh Brno a veletrh DSB – Dřevo a stavby Brno se budou konat v termínu 26. – 29. února 2020. Souběžně s ním se uskuteční také veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX.

Stavební veletrh Brno prezentuje průřez celým odvětvím stavebnictví. Pokrývá realizace staveb, stavební řemesla a technologie, stavební materiály a výrobky, stavební konstrukce a technické zařízení budov. Termín konání veletrhu na začátku roku umožňuje získání potřebných informací, přehledu o novinkách nebo nalezení realizátorů a dodavatelů staveb ještě před zahájením stavební sezóny.

Hlavním tématem Stavebního veletrhu 2020 bude Vnitřní prostředí budov a tepelný komfort, které se bude prolínat všemi čtyřmi dny veletrhu. Zaměří se na témata: zelené střechy a fasádytopení a chlazenívětrání a stínění nebo osvětlení a akustika. Na návštěvníky z řad odborné i široké veřejnosti čeká kromě prezentace produktů, praktických ukázek a zajímavých přednášek také řada bezplatných poradenských center či studentské soutěže a ukázky prací učňů pořádaných na podporu řemesel.

  • Podtitul:Stavební veletrh Brno
  • Termín konání:26.-29.2. 2020
  • Místo konání:Výstaviště Brno
  • Pořadatel:Veletrhy Brno

Témata Stavebního veletrhu 2020

Hlavním tématem Stavebního veletrhu 2020 bude Vnitřní prostředí budov a tepelný komfort, které se bude prolínat všemi čtyřmi dny veletrhu. Zahrne oblast kvality života, tedy zdraví, pohodlí, odpočinek a relaxaci, ale i produktivitu, energetickou náročnost či hodnotu nemovitosti.

Veletrh se zaměří na čtyři dílčí témata:

  • Zelené střechy a zelené fasády – obsáhne vše od projektu až po údržbu a zaměří se nejen na jejich funkce a benefity a vliv na okolní i vnitřní prostředí budov, ale také na dotační program Zeleň střechám.
  • Topení a chlazení – vyzdvihne realizace s ohledem na provozní a energetickou náročnost a moderní systémy a jejich vliv na vnímání teploty člověkem
  • Větrání a stínění – vliv na zdraví člověka, eliminace rizikových faktorů bydlení jako je tvorba plísní, průvan, přehřívání prostoru nebo nedostatek denního světla.
  • Osvětlení a akustika – typy světelných zdrojů, druhy svítidel a jejich rozmístění, barevné úpravy prostor, eliminace hluku z okolního prostředí a eliminace přenosu hluku v rámci bytové jednotky.

Na návštěvníky z řad odborné i široké veřejnosti čeká kromě prezentace produktů, zajímavých přednášek a ukázek také řada bezplatných poradenských center či studentské soutěže a ukázky prací učňů pořádaných na podporu řemesel. Konat se bude také tradiční soutěž Zlatá medaile o nejlepší exponáty veletrhu.

Portál Stolaři-Truhláři.cz je oficiálním mediálním partnerem veletrhu MOBITEX.

Zpět
 
Přípravky Milecraft pro truhláře i kutily
Lepidla Titebond
Skládané brusné válce
Čelisťový supersvěrák Triton