Nosiče desek
Dodavatelé Výrobci

Akce

MOBITEX, Stavební veletrhy a DSB 2021 Brno

ZRUŠENO!!!
 
Veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX představuje nejnovější trendy ve vybavení interiéru a doplňcích bydlení. Na jednom místě si můžete prohlédnout a vyzkoušet prezentaci předních výrobců a dodavatelů nábytku a bytového vybavení, kteří působí na českém trhu.
 
Představeny budou opět nejnovější trendy v interiéru.
 
Veletrh je přesunut z původního termínu 17.–20. 2. 2021 na brněnském výstavišti.
 

Na druhou polovinu dubna 2021 je přesunut trojlístek akcí Stavební veletrh Brno, Dřevo a stavby Brno a veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX. Tyto veletrhy nabízejí přehled v oboru stavebnictví a bydlení, inspiraci a setkání s odborníky.

Vzhledem k aktuálně přetrvávající nejistotě rozvolňování protipandemických opatření se vedení společnosti Veletrhy Brno, a.s. rozhodlo přesunout akci na náhradní termín 21.–24. dubna 2021. Cílem je eliminovat ekonomická a zejména bezpečnostní rizika, která by mohla v původním termínu nastat.

Stavební veletrh, který pod jedním názvem ukrývá tři samostatné akce, je skvělým místem pro setkávání odborníků a široké veřejnosti napříč oborem stavebnictví a interiérového designu. Pokrývá realizace staveb, stavební řemesla a technologie, stavební materiály i výrobky a samotné stavební konstrukce. Na akci se prezentují také představitelé udržitelného stavitelství, dodavatelé dřevostaveb a montovaných domů, architekti, designéři, řemeslníci a studenti stavebních oborů.
 
Návštěvníci se mohou těšit na novinky v oblasti postelí, nábytku i dekorací od více jak 130 vystavovatelů. Souběžně se koná také Stavební veletrh Brno a veletrh Dřevo a stavby Brno, kde lze najít inspiraci v oblasti samotných výstaveb. Akci každoročně navštíví přes 23 tisíc návštěvníků.
 
Portál Stolaři-Truhláři.cz je oficiálním mediálním partnerem veletrhu MOBITEX.
Zpět
 
Hoblíky Rider
posuvný úhelník s úhloměrem
Přítlačná svěrka Rockler
CNC upnutí