Řezbářská sada NAREX PROFI - 12dílná
Dodavatelé Výrobci

Akce

Veletrh STAVEBNICTVÍ-THERM-DOMOV-ZAHRADA Zlín

Zveme vás na tradiční již 31. ročník veletrhu. Vystavovatelé ve více jak 100 expozicích představí rozsáhlou nabídku nejžhavějších novinek, výrobků a služeb, energeticky nejúspornějších technologií z oborů stavebnictví, vytápění, vybavení domácností a inspirace pro zahradu, chalupáře a chataře.

STAVEBNICTVÍ-THERM-DOMOV-ZAHRADA
CONSTRUCTION-THERM-HOME-GARDEN
BAU-THERM-HAUS-GARTEN

31. ročník veletrhu stavebnictví a vytápění, domova a zahrady
31st edition of the Building, Heating, Home and Garden Fair
31. Ausgabe der Messe für Gebäude, Heizung, Haus und Garten

Návštěvníci se mohou radovat i z 1. ročníku ZLÍN DESIGN SHOW 2023, který se zároveň uskuteční s veletrhem. Kreativní designéři zde představí široký sortiment atraktivních, nápaditých a originálních výrobků.

Nebudou chybět poradenská centra programů Nová Zelená Úsporám, Kotlíkové dotace a Dešťovka, prezentace odborných škol Zlínského kraje a odborné přednášky. Těšit se můžete na veletržní slevy vystavovatelů, zajímavýdoprovodný program či oblíbenou soutěž pro návštěvníky o hodnotné ceny.

Rozsáhlý sortiment veletrhu je určen pro nejširší laickou i odbornou veřejnost provádějící rekonstrukce, opravy či dovybavení bytů, domů, vytápění a zahrad, širokou veřejnost se zájmem o stavby domů, chat a chalup. Na své si přijdou zájemci o úspory energií, vlastníci bytových domů, pracovníci odborných firem, podnikatelé, kteří rekonstruují či vybavují kancelářské a obchodní prostory, zástupci měst a obcí, pracovníci státní správy a odborných institucí.
 
VSTUP ZDARMA, více na www.stavebnictvi-therm.cz

Místo konání: Zlín, Sportovní hala DATART

Od: 30.03.2023

Do: 01.04.2023

Pořádá: ZLINEXPO, s.r.o., Bartošova 15, 760 01 Zlín 1

Telefon: 577 210 058, 577 436 230, 602 558 941

Email: info@zlinexpo.cz

Zpět
 
Hedue
Sada na opravu pantů Wolfcraft
CNC upnutí
kreg