Bruska JET oscilační válečková
Dodavatelé Výrobci

Akce

SYMAS a MAINTENANCE, Krakov (Polsko)

Zúčastněte se nejvýznamnějšího průmyslového veletrhu v jižním Polsku! Mezinárodní veletrh SYMAS® a MAINTENANCE spojuje dvě témata, která jsou v průmyslu velmi aktuální - manipulaci a přepravu sypkých a objemných materiálů a nářadí a metody údržby.

Na jedné akci se seznámíte s nejmodernějšími a nejefektivnějšími řešeními pro většinu výrobních podniků. Využijí je jak velké společnosti, které mají na trhu vybudovanou pozici, tak i malé firmy, pro které je účast na veletrhu příležitostí získat řadu zákazníků a představit se v oboru. Letošní ročník se uskuteční 18. a 19. října 2023 na výstavišti EXPO Krakov.

Přijďte, diskutujte, přizpůsobte řešení svým potřebám

Veletrh SYMAS® MAINTENANCE je mnohem víc než jen výstava výrobků. Veletrh je nabitý setkáními, přednáškami a ukázkami, takže máte příležitost setkat se tváří v tvář, promluvit si o potřebách vašeho závodu, seznámit se s technologickými novinkami a najít obchodní partnery.

To si myslí i účastníci akce: "Na veletrhu se můžeme seznámit s potřebami našich zákazníků - setkání a rozhovory jsou nezbytné pro přizpůsobení našich řešení jejich potřebám." Beata Paszek-Kumolka - VENTTECH

Program SYMAS® a MAINTENANCE zahrnuje následující témata:

- Zpracování prášků a sypkých materiálů,

- Přeprava a skladování sypkých materiálů,

- Ochrana proti výbuchu a ochrana procesů,

- Údržba zařízení,

- Snížení spotřeby průmyslových médií,

- optimalizace výrobních procesů,

- bezpečnost a čistota zařízení,

- služby pro průmysl.

Zjistěte více informací o veletrhu a získejte vstupenku zdarma: https://symas.krakow.pl/en/language/change/czech

Zpět
 
Spojovací svrtávací přípravek Profi sada
kreg
Set na lepení Rockler
Bench dog