Stopkové frézy Freud
Dodavatelé Výrobci

Akce

Odborná konference k nařízení o odlesňování Chlumec n. C.

V roce 2024 čekají řadu podniků nové povinnosti. Přijďte na konferenci a dozvíte se více. Vstup je zdarma, je však nutná registrace. Kapacita je omezena na 120 účastníků.

Máte-li ve vašem výrobním programu či ve vaší odpovědnosti nejen dřevo či výrobky z něj, ale i kávu, kakao, hovězí maso, kaučuk, sóju, palmový olej, je tato konference určena přímo vám.

Letos přijala EU Nařízení EP a Rady (EU) 2023/1115 ze dne 31. května 2023. Toto nové Nařízení sice vychází z deset let fungujícího Nařízení o dřevu, ale v mnoha ohledech se liší.

Hlavní důraz je kladen na nové striktní povinnosti pro všechny výše zmíněné komodity v obchodní činnosti, jak potenciálních hospodářských subjektů, tak obchodníků, ale i v působnosti kontrolních orgánů.

Aby tento přechod do nového systému sledování byl co nejjednodušší, Ministerstvo zemědělství ČR a Ústav pro hospodářskou úpravu lesů pro Vás připravili první konferenci na toto téma. Konference bude spojená i s workshopy, které se budou věnovat geolokaci a principu náležité péče.

Podrobnosti a registrace na konferenci zdarma

Zpět
 
Hoblíky Rider
Úhlová pokosnice MasterBox
CNC upnutí
Sada na opravu pantů Wolfcraft