Triton hoblík
Dodavatelé Výrobci

LAURA WIESNER – POKRAČOVÁNÍ VE WIESNER-HAGER

Rodinný podnik Wiesner – Hager přechází pod vedení Laury Wiesner, která reprezentuje již čtvrtou generaci. „Víceletá přechodová fáze si klade za cíl dlouhodobé pokračování v úspěšné cestě rodinného podniku a zároveň vyslat jasný signál pro budoucí rozvoj," vysvětluje Markus Wiesner.

Laura Wiesner je hrdá na mnohaletý rozvoj společnosti a zdůrazňuje, že orientace na design, inovativní technologie a vysoká kvalita výrobků jsou kompetence budované po mnoho let, které se odrážejí v úspěchu společnosti. Pozice společnosti Wiesner-Hager se zaměřuje na nový vývoj ve světě práce.

Zejména postupující digitalizace zajišťuje udržitelnou změnu. Společnost se vždy ubírala environmentální cestou a nyní Wiesner-Hager Bohemia přichází s novým řešením v rámci synergie a nabízí kapacitu svého střihacího stroje (švýcarský Zünd D33 Cutter G3 2XL-3200), který umí stříhat veškeré typy textilu, kůže, akustických panelů a jiných materiálů až do tloušťky 5 cm. Díky svým technologiím a dlouholetým zkušenostem je Wiesner-Hager připravena spolupracovat na jakémkoli nábytkářském atypickém projektu a nabízí také výrobní kapacity v oblasti čalounění, šití nábytkových polotovarů a interiérových prvků. Příští výzva je i hledání synergie mezi těmi, kteří mají nápad a těmi, kteří mají fabriku.

Zdroj: AČN
Zpět
 

Komentáře

Vaše jméno
E-mail
Název příspěvku
Komentář
Kontrola proti spamu:
 

Tento článek ještě neobsahuje žádný komentář. Buďte první, kdo nějaký napíše.

Najděte si práci na Jooble
Hoblovací kotouč na dřevo do úhlové brusky
frézy na rybinový spoj
Sada řezbářských nožů Flexcut MC15