Kolíkovací přípravek Milescraft
Dodavatelé Výrobci

LD SEATING POKRAČUJE V ZERO-WASTE KONCEPTU!

Dárky ušité ze zbytků látek…

Při výrobě čalouněných částí židlí a křesel v LD seating každoročně zpracují kilometry velice kvalitních a mnohdy nádherných látek. Vzhledem k designu produktů a navrženému řešení střihů není možné tento proces udržet jako bezodpadový. V LD seating si toho jsou vědomi, a berou tuto věc vážně, také s ohledem na směrování k zero-waste konceptu výroby.
 

Řešení této situace paradoxně přinesl velmi turbulentní rok 2020, kdy i LD seating zasáhly následky lockdownu a řešili nedostatek zakázek. V tu chvíli Jitka Hurábová zúročila zkušenosti z předešlé krize a našla pro švadleny novou práci. Ze zbytkových kůží a prémiových látek začaly šít tašky, penály, pouzdra a vaky. Větší kusy látek zase našly uplatnění ve stavebnici BLOCK. Jde o úplně nový byznys, který má potenciál i do budoucna a který odráží firemní hodnoty LD seatingu: polidšťování kanceláří, rozvíjení kreativity a snahu neplýtvat zdroji.
 

Veškeré látky použité na tašky, pouzdra i vaky pocházejí z odstřižků a prostřihů, které by bylo možné označit nálepkou „odpad z výroby“. Jitka Hurábová dodává: „Věříme, že tyto drobné dárkové předměty budou dělat radost našim obchodním partnerům a zákazníkům stejně jako nám. Sázíme nejen na design, ale i na udržitelnost!"

Zdroj: AČN
Zpět
 

Komentáře

Vaše jméno
E-mail
Název příspěvku
Komentář
Kontrola proti spamu:
 

Tento článek ještě neobsahuje žádný komentář. Buďte první, kdo nějaký napíše.

Najděte si práci na Jooble
Skládané brusné válce
Přítlačný hřeben Milescraft
Úhlová pokosnice MasterBox