Kolíkovací přípravek Milescraft
Dodavatelé Výrobci

PROFIL NÁBYTEK SLAVÍ 30 LET!

Počátkem roku 1991 se zásadně změnily životy čtyř zakladatelů. Založili firmu, a vydali se nepředvídatelnou podnikatelskou cestou. Díky nástrahám a trnům, které cestou potkali, se dokázali zocelit a dostat se až sem. Je tomu již 30 let od rozhodnutí.

Čtyři truhláři začínali jako parta, která pracovala v malé pronajaté dílně v prostorách bývalého okresního bytového družstva. Nyní PROFIL NÁBYTEK vyrostli ve firmu zaměstnávající téměř 70 zaměstnanců. Majitelé svorně dodávají: "Uvědomujeme si, že klíčem pro úspěch není pouze tvrdá práce a těší nás, že právě my můžeme s hrdostí a vděkem hledět na naši firmu. Chceme proto poděkovat vám Všem – našim partnerům, zákazníkům, rodinám, a především našim zaměstnancům, kteří jsou nedílnou součástí našeho týmu. Jste to právě vy, kdo nám pomáhá růst a zdokonalovat se. Díky tedy patří hlavně VÁM! Bez vás bychom totiž tak daleko nikdy nedošli".
 

majitelé
 
Vize PROFILu NÁBYTEK do budoucna?
"Máme za sebou krásných 30 let, a i v budoucnu tu chceme být stále pro vás. Chceme se i nadále podílet na tvorbě prostředí, ve kterém se cítíte dobře. Budoucnost nám není lhostejná, proto bereme plnou zodpovědnost za naši přírodu, zušlechťujeme materiály, které nám dává a z nich tvoříme produkty, které se mohou pyšnit svou kvalitou, nadčasovostí a funkčností. V čemž chceme pokračovat i nadále". říkají zakladatelé.

Zdroj: AČN
Zpět
 

Komentáře

Vaše jméno
E-mail
Název příspěvku
Komentář
Kontrola proti spamu:
 

Tento článek ještě neobsahuje žádný komentář. Buďte první, kdo nějaký napíše.

Najděte si práci na Jooble
Čelisťový supersvěrák Triton
Úhlová pokosnice MasterBox
Hoblovací kotouč na dřevo do úhlové brusky