Svěrák BT XXL
Dodavatelé Výrobci

VELETRH MOBITEX SE USKUTEČNÍ V ÚNORU 2022

S ohledem na aktuální vývoj epidemické situace a nastavení protiepidemických opatření je organizátor bohužel nucen zrušit letošní ročník veletrhu nábytku a interiérového designu MOBITEX. Ten byl naplánován na 21. - 24. 4. 2021. Zrušení je i po dohodě s partnerskými oborovými svazy.

Konání veletrhu je neslučitelné s aktuální maticí protiepidemických opatření PES. Ta dosud nebyla upravena, ani přes snahu organizátora, ve prospěch konání odborných výstavních akcí. Nyní bez perspektivy uvolnění pořádání hromadných akcí do konce dubna, nelze veletrh v současné nejistotě připravovat a uspořádat.

Rozhodnutí o nekonání akce bylo přijato s ohledem na riziko zmařených investic do přípravy veletrhu a reputačního rizika na straně organizátora a všech vystavovatelů. Společně s partnery je zvažováno případné konání obchodních dnů. Ve vhodném formátu, pokud to situace v dalších měsících umožní. Předpokladem je ovšem uvolňování protiepidemických opatření v první polovině roku. Další informace lze najít také na: www.bvv.cz/mobitex

Zpět
 

Komentáře

Vaše jméno
E-mail
Název příspěvku
Komentář
Kontrola proti spamu:
 

Tento článek ještě neobsahuje žádný komentář. Buďte první, kdo nějaký napíše.

Hedue
Skládané brusné válce
Oblíbené posuvky a přípravky RIPPER
Úhlová pokosnice MasterBox