inzerce zdarma
Dodavatelé Výrobci

WOOD-TEC hlásí zaplněné pavilony !!!

Letošní jedenáctý ročník dřevařského veletrhu WOOD-TEC, který se uskuteční 20. -23. října nalogo_stolaritruhlari_200x5 brněnském výstavišti hlásí téměř vyprodané pavilony. „V letošním roce je WOOD-TEC soustředěn do nejmodernější části areálu výstaviště a obsadí pavilon F a nově otevřený pavilon P a přilehlé volné plochy. V současné době je již plně obsazen pavilon F a zbývá již jen pár míst v pavilonu P", říká Karel Torn, ředitel veletrhu WOOD-TEC. „I přes nynější krizi se ukazuje velký zájem firem o prezentaci a představení svých výrobků. Účast na veletrhu berou jako šanci a příležitost jak rozproudit obchody", vysvětluje Karel Torn.

V současné době je již přihlášeno 238 firem ze 13 zemí, veletrhu se zúčastní většina lídrů na trhu mezi nimiž například nechybí BALJER-ZEMBROD, spol. s r.o., BeA CS, spol. s r.o., Blum, s.r.o., FELDER Group CZ s.r.o., HÄFELE GmbH & Co. KG, Hettich ČR k.s., HOUFEK a.s., ITALCOMMA, spol. s r.o., PANAS, spol. s r.o., ROJEK dřevoobráběcí stroje a.s., Schachermayer, spol. s r.o., TEKMA, spol. s r.o. a celá řada dalších.

Největší expozici budou mít vystavovatelé Rojek (600 m2), Felder (500 m2),EPIMEX dřevoobráběcí stroje s.r.o. (450m2) a Houfek (po 400 m2). „Jsme rádi a velice si vážíme toho, že WOOD-TEC vystavovatelé považují za stěžejní akci v tomto oboru a zachovali mu i v této nelehké době svoji přízeň", doplňuje Karel Torn.

Naplánujte si obchodní jednání na veletrhu WOOD-TEC

Podniky nejen z oblasti dřevozpracujícího průmyslu mohou letos premiérově na pozadí největšího mezinárodního veletrhu strojů, zařízení a materiálů pro dřevařský průmysl ve střední a východní Evropě WOOD-TEC navázat kontakty s partnery, které si předem vyberou do svého individuálního harmonogramu schůzek. "V minulých dvou letech se během tohoto projektu v Brně sešli zástupci více než 300 firem z patnácti zemí a proběhlo přes 2000 obchodních jednání " zmiňuje Petr Bajer, ředitel Regionální hospodářské komory Brno, která setkání organizuje. Jak zdůrazňuje, projekt b2fair přináší maximální efekt při minimálních nákladech. "Spojuje výhody veletržní prezentace a matchmakingu. Firma nečeká pasivně na stánku, kdo si jí všimne, ale sama si vybere partnery, se kterými chce jednat, a my jí je zajistíme." Koncepce b2fair se zrodila na velkých specializovaných veletrzích v západní Evropě s cílem zintenzivnit možnosti vytváření nových obchodních vztahů. Firmy si ji rychle oblíbily a její vysokou efektivitu potvrzuje více než 75 % účastníků. Vítají ji jak vystavovatelé, tak návštěvníci veletrhů, kterým šetří čas a náklady spojené s vyhledáním vhodných partnerů k jednání. Akce b2fair WOOD-TEC 2009 proběhne ve dnech 21. a 22. října v pavilonu F.

Spolehlivost a životnost dřevostaveb, energetické využití biomasy i soutěž pro návštěvníky

Již tradičně je součástí veletrhu WOOD-TEC odborný doprovodný program "Dřevo - nedílná součást udržitelného rozvoje", který ve spolupráci s Veletrhy Brno připravuje Lesnická a Dřevařská fakulta Masarykovy zemědělské a lesnické univerzity. Novinky, trendy a aktuální témata budou obsahem seminářů, konferencí a setkání, která se uskuteční v průběhu veletrhu. Řešit se bude například spolehlivost a životnost dřevostaveb, energetické využití biomasy, elektronická přejímka kulatiny a bioenergie a celá řada aktuálních témat.

Pro návštěvníky je připravena populárně naučná soutěž - Poznejte naše dřevo. Podstatou bude přiblížení domácích dřevin široké veřejnosti všech věkových kategorií. Lidé se při ní dozvědí jak rozeznat jednotlivá dřeva mikroskopicky i makroskopicky. Výhodou je, že si budou moci vzorky osahat a porovnat jejich tvrdost, barvu, lesk, vůni i další vlastnosti. Součástí soutěže je výstava plakátů s obrázky a popisem našich hlavních dřevin. Úkolem soutěžících bude správně určit pět vzorků dřev, ze správných odpovědí budou vylosováni výherci, kteří obdrží hodnotné ceny.

Zpět
 

Komentáře

Vaše jméno
E-mail
Název příspěvku
Komentář
Kontrola proti spamu:
 

Tento článek ještě neobsahuje žádný komentář. Buďte první, kdo nějaký napíše.

Najděte si práci na Jooble
Přítlačná svěrka Rockler
Set na lepení Rockler
Přítlačný hřeben Milescraft