Kolíkovací přípravek Milescraft
Dodavatelé Výrobci

Pozvánka na Dřevořezání do Ořecha

Vážení přátelé,

současná situace omezila některé tradiční velké akce. Především Dřevořezání v Třešti a i 17. České Medobraní se nemůže konat ve své tradiční podobě. Přesto se chceme alespoň v menším počtu potkat, popovídat si, společně řezat a pochlubit se tím, co jsme za poslední rok vyřezali.

Dovolujeme si vás tedy srdečně pozvat do Ořecha, do Muzea medu a českých Vánoc na „Dřevořezání v Muzeu“, které proběhne v sobotu 27.6. od 10.00 do 18.00. Pro všechny řezbáře zajistíme nejen stůl a židli, ale také nezbytné zázemí včetně občerstvení, doprovodného programu pro řezbáře během řezání i po něm a pro toho, kdo bude potřebovat, tak i nocleh. Řezat budeme v Kouzelné zahradě (příjemný klidný malý park u muzea) a nebo v případě horšího počasí uvnitř muzea.

Kdo bude chtít, může s sebou přivézt nebo na místě dořezat postavičku do třešťského betléma a my je všechny najednou po dřevořezání odešleme do Třeště.

Odhadovat počty a skladbu návštěvníků je v současné situaci velice složité. Na druhou stranu pokud víme, tak v Praze a v blízkém okolí podobná akce není a i díky tomu, že je spolupořadatelem Spolek českých betlémářů, lze předpokládat, že dorazí i nemalá část členů tohoto spolku, kteří obvykle do Třeště nejezdí a další zájemci o dřevořezbu z Prahy a nejbližšího okolí. Chcete-li tedy i něco prodat, neváhejte své výtvory přibalit.

Pro další informace pište na glaser@orech.cz, případně telefonujte. Na stejnou adresu posílejte prosím také přihlášky, kde uvedete jméno a příjmení, mobilní telefon a mail. Případně další informace o tom, co speciálního potřebujete.

Těšíme se na vás!

S pozdravem

Vladimír Glaser, Muzeum medu a českých Vánoc Ořech

Milan Zábranský, Spolek českých betlémářů


Zpět
 

Komentáře

Vaše jméno
E-mail
Název příspěvku
Komentář
Kontrola proti spamu:
 

Tento článek ještě neobsahuje žádný komentář. Buďte první, kdo nějaký napíše.

Hedue
Zakázková výroba nástrojů na dřevo
Set na lepení Rockler
Přítlačná svěrka Rockler