Terrapolis časopis Hlavní Banner
Dodavatelé Výrobci

WOODTEC se uskuteční v roce 2021

WOODTEC je nejdůležitějším veletrhem pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl v České republice a na Slovensku. Prestiž veletrhu WOODTEC potvrzuje záštita evropského sdružení výrobců dřevozpracujících strojů EUMABOIS. WOODTEC se připravuje ve spolupráci se Svazem výrobců a dovozců dřevozpracujících strojů a zařízení, Svazem výrobců dřevozpracujících strojů a zařízení, Společenstvem dřevozpracujících podniků v ČR, Asociací českých nábytkářů a Klastrem českých nábytkářů.

16. ročník Mezinárodního veletrhu pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl WOODTEC proběhne od 20. do 22. října 2021 na brněnském výstavišti. Průběh veletrhu je třídenní od středy do pátku, cenové podmínky pro vystavovatele, již upravené na ročník 2020, zůstávají v platnosti i pro rok 2021. Uzávěrka přihlášek za zvýhodněné ceny je stanovena na 31. 5. 2021. Ceny výstavní plochy se pohybují v rozmezí 810 - 2385 Kč/m2 v závislosti na charakteru a velikosti výstavní plochy.

Základní charakteristikou veletrhu WOODTEC je vysoká odbornost. Většinu návštěvníků tvoří výrobci nábytku, zpracovatelé dřeva, živnostníci a řemeslníci, lidé s vysokou rozhodovací pravomocí o nákupu. Návštěvníci projevují vysoký zájem o koupi strojů na zpracování dřeva, ručních strojů, nástrojů a příslušenství, kování, zámků a materiálů. Doprovodný program bude opět rozčleněn na technologický a nábytkářský den.

Na posledním ročníku veletrhu WOODTEC vystavovalo přes 300 firem, jejich expozice zhlédlo téměř 12 tisíc návštěvníků.
 
Aktuální informace získáte na webu veletrhu: www.wood-tec.cz

Webový portál Stolaři-Truhláři.cz je mediálním partnerem veletrhu WOOD-TEC.

Zpět
 

Komentáře

Vaše jméno
E-mail
Název příspěvku
Komentář
Kontrola proti spamu:
 

Tento článek ještě neobsahuje žádný komentář. Buďte první, kdo nějaký napíše.

Najděte si práci na Jooble
Hoblovací kotouč na dřevo do úhlové brusky
Set na lepení Rockler
řezbářské stojany a držáky