Stopkové frézy Freud
Dodavatelé Výrobci


 

     


 

     Asociace českých nábytkářů vyhlašuje každý rok celostátní oborové ocenění „NÁBYTEK ROKU“ pod záštitou:
CZECHDESIGN.CZ
CzechTrade
Design Cabinet CZ
Unie profesionálních designérů ČR


 

    Maximální spokojenost zákazníka s nábytkem i poskytovanými službami. To je myšlenka, která stála na počátku vzniku Asociace českých nábytkářů a nic netratí na své aktuálnosti.
Úvahy několika podnikatelů, zbývajících se výrobou nábytku, daly vzniknout Asociaci českých nábytkářů. Psal se rok 1997. Záměr poctivé práce a fungujících napojených služeb, brzy začal přitahovat další podnikatele, kteří své podnikání v oboru výroby nábytku, myslí vážně. Začal se formovat dnes největší profesní svaz výrobců nábytku v České republice.


 

     Celorepublikový projekt FÍHA - DÝHA vznikl na podporu povědomí o kvalitě přírodních materiálů u dětí a studentů nejen v rámci vyučování a zájmových kroužků, ale i v praktickém životě. Dřevo totiž bývá často až nesmyslně nahrazováno plastovými či jinak umělými materiály. 


 

     FOR PASIV je určen všem specialistům, odborníkům a těm, kdo se zajímá o nízkoenergetické, pasivní a nulové domy, ať už jsou to mladí perspektivní lidé, kteří řeší úspory energie v novém bydlení či starší generace, která si chce dopřát ještě dostatek výhod a pohodlí svého stávajícího domova.
Své uplatnění zde najde každá firma, která se věnuje projektovému a rozpočtovému oboru, výstavbě a rekonstrukcím, dodávce stavebních materiálů a technického vybavení budov, diagnostice, auditům, financování či poradenství. 

     Soutěž vznikla v roce 1996 jako doprovodný program ke stavebnímu veletrhu FOR ARCH.
Soutěžní přehlídka stavebních řemesel SUSO je zaměřena na řemeslnou zručnost, která je cílena na žáky druhých ročníků škol se zaměřením na soutěžní obory. Principem jsou postupová kola, ze kterých se vítězové a první poražení dostávají do finále.
Původní název Soutěžní přehlídky stavebních řemesel SUSO zněl Soutěž učňů stavebních oborů.
Hlavními soutěžními obory je truhlář a zedník.


 

     Společnost 201 consulting s.r.o. vznikla oddělením divize „Dotace“ ze společnosti 201 s.r.o. a navázala na její dosavadní tříletou bohatou činnost v oblasti dotací.
Při zajišťování komplexních poradenských služeb v oblasti zprostředkování dotací z EU vám garantuje spolupráci s prvotřídními odborníky, kteří mají v tomto odvětví bohaté praktické zkušenosti. Tým pracovníků tvoří převážně projektoví manažeři, kteří mají s dotacemi zkušenosti již od titulů, které měla ČR k dispozici ještě před vstupem do EU. Díky těmto zkušeným pracovníkům může klientům poskytnout kvalitní „all inclusive“ služby.
Vybere pro Vás nejvhodnější dotační program aplikovatelný na váš projekt. Zároveň vám ale také nabízí nastínění všech dalších potencionálních možností vaší společnosti, týkajících se čerpání finanční podpory z evropských fondů - jsou schopni rozšířit vaše obzory, najít nové oblasti, v nichž můžete úspěšně žádat o evropské peníze. 

     Veletrh zaměřený na vybavení interiérů
Veletrh zacílený jak na odbornou, tak na laickou veřejnost
Doprovodný program
Odborné soutěže
Tématická návaznost na ostatní souběžně probíhající veletrhy
Specializovaný, kontraktačně prodejní veletrh  

     Seminář je určen pro širokou odbornou veřejnost, především pro návrháře interiérů, architekty, výrobce a dodavatele interiérových prvků, odborné redaktory a všechny, které tento obor zajímá. Jejím cílem je seznámení se s novinkami na trhu a jejich možnostmi, s trendy a vývojem v nábytkářství a příbuzných oborech, které navazují na vybavování interiérů. Jedná se o u nás unikátní akci, kdy odborníci budou předávat své zkušenosti a znalosti profesionálům z oboru.
Nejde o komerční veletrh ani o dlouhé teoretické přednášky. Vše je myšleno prakticky, reálně a cíleně v jeden den na jednom místě. 


 logo for arch stolaři truhláři

     FOR ARCH - stavební veletrh s nejdelší tradicí v ČR představuje pro české i zahraniční vystavovatele výbornou příležitost pro prezentaci svých služeb a výrobků v mezinárodní konkurenci. Veletrh každoročně přináší prezentace novinek z mnoha oborů spojených se stavebnictvím, své zastoupení na veletrhu mají přední výrobci, dodavatelé, řemeslníci, ale také investoři, developeři a zástupci dalších oborů souvisejících se stavebnictvím.

 lignumexpo les

     LIGNUMEXPO-LES je medzinárodný veľtrh strojov, nástrojov, zariadení a materiálov pre drevospracujúci priemysel a medzinárodná lesnícka výstava v Nitre na Slovensku.


     Dřevěná stavba roku je soutěžní anketa podporující dřevo jako obnovitelný stavební materiál. Cílem projektu je vysvětlit široké veřejnosti, že využíváním dřeva chráníme životní prostředí. Anketa je unikátní svým zaměřením právě a výhradně na dřevo a zdůrazňuje obrovskou variabilitu této suroviny pro každodenní využití. Nadace dřevo pro život úmyslně tuto anketu projektuje jako marketingový nástroj pro konkrétní firmy a osoby, které se věnují využívání dřeva ve stavebnictví. 

 

     "Nová zelená úsporám" - to je jedno z témat výstavy STAVITEL. Dotační program byl spuštěn v roce 2015 a je určen vlastníkům rodinných a bytových domů. Kromě fyzických osob se do něj mohou zapojit také společenství vlastníků bytových jednotek, bytová družstva, města a obce.
Předchozí ročníky národní výstavy stavebních materiálů a technologií prokázaly, že veletržní akce tohoto zaměření mají své opodstatnění i budoucnost.
Téma úprav, rekonstrukce a revitalizace domů a bytů bude zahrnovat rekonstrukce všech typů střech, půdní vestavby i nadstavby, zateplení fasád, zateplení podlah, stropů a stěn, renovace vnitřních rozvodů elektřiny, vody a plynu. Specialisté poradí, jak objekt správně zaizolovat a zbavit vlhkosti a jak dosáhnout energeticky úsporného provozu.

 

      Mezinárodní veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX představuje nejnovější trendy ve vybavení interiéru a doplňky bydlení. Tvoří tak alternativní nabídku nábytku a interiérového vybavení oproti obchodním řetězcům. Pravidelně se zde prezentují přední výrobci a dodavatelé nábytku a bytového vybavení na českém trhu.

 

.

 

 

 

     Mezinárodní veletrh strojů, nástrojů, zařízení a materiálů pro dřevozpracující průmysl, který můžete navštívit ve dvouletém cyklu v Průmyslovém paláci Výstaviště v Praze v Holešovicích.


 

     

     Střechy Praha – nejvýznamnější veletrh v oboru střech v ČR a střední Evropě zahrnující střešní krytiny, materiály, doplňky, řemesla a služby pro stavbu a renovaci střech

Solar Praha – veletrh úspor energií a obnovitelných zdrojů energie

Řemeslo Praha – veletrh pro řemeslo, vybavení a bezpečnost práce řemeslníků

Purpo Praha - projekt z oblasti profesionální údržby a renovace povrchů


 


     Veletrh FOR WOOD je zaměřený na využití dřeva ve stavebnictví, dřevěné stavby, konstrukce, materiály a reaguje na rostoucí poptávku veřejnosti po stavění ze dřeva. Představí technologické inovace a moderní materiály umožňující navrhovat náročné konstrukce a konstrukční prvky dřevěných staveb. 


Co u nás na portálu Stolaři-Truhláři.cz najdete
kreg
Přítlačný hřeben Milescraft
Fréza na dřevěné obložení Habilis