Ručně sekané rašple
Dodavatelé Výrobci

Internetový portál Stolaři-Truhláři.cz s truhlářskou tématikou je portálem inzertním a informačním.

Již v roce 2007 vznikla myšlenka webového portálu, který by dokázal propojit zúčastněné hned na několika úrovních dřevozpracujícího průmyslu.
V první úrovni se jedná o rychlou a účelovou komunikaci mezi profesionálními truhláři - VÝROBCI a společnostmi, které se zabývají prodejem všeho potřebného k jejich práci – DODAVATELI, ať už se jedná např. o dřevoobráběcí stroje, nástroje, dřevařské materiály, příslušenství nebo technologie.
Na druhé úrovni se potkávají výrobci se samotnými potenciálními zákazníky, kteří portál využívají jako databázi truhlářských výrob a hledají v ní podle lokality truhlářských provozoven a druhu činnosti, kterým se daný výrobce zabývá.

Naleznete zde DVA základní KATALOGY FIREM, na jedné straně jsou to výrobci a na druhé dodavatelské společnosti.

Spolupracujeme s organizátory veletrhů dřevozpracujícího průmyslu a výstav se zaměřením na dřevoobráběcí průmysl a především na truhlářské řemeslo, vydavateli časopisů a školami s tímto zaměřením, různými asociacemi, zajímavými projekty a v neposlední řadě zveřejňujeme informace o možnostech a podmínkách dotačních programů.

Víte, že ve virtuálním světě internetu se odehrává část našich životů? Ten, kdo ještě nepochopil, že internet se za poslední roky stal významnou částí našeho života a hlavně podnikání, je relativně v nevýhodě. Využijte možnosti, které Vám internet nabízí. Jednou z nich je právě prezentace na našem portálu.


POROVNÁNÍ JEDNOTLIVÝCH TYPŮ FIREMNÍCH REGISTRACÍ

VÝROBCI:

ZDARMA - Zjednodušený zápis v katalogů výrobců. Registrace Zdarma umožní fyzické či právnické osobě uvést pouze omezené množství základních údajů. Uvádí se název, jedna adresa, telefon, e-mail a základní popis. V kategoriích druhů výroby se zobrazuje pouze základní popis. V zápisu Zdarma se nezobrazuje logo. V katalogu výrobců se zápisy řadí až za placenými.

STANDARD – Standartní zápis v katalogů výrobců. Registrace Standard nabízí fyzické či právnické osobě možnost uvést základní kontaktní údaje včetně odkazu na web a spojení na Skype. Umožňuje také vložení loga a libovolný počet fotografií. U každé kategorie možnost individuálního popisu výrobků a služeb, který cílí na danou kategorii. Není zde možnost více než jedné pobočky. V katalogu výrobců se zápisy řadí nad neplacenými.

PREMIUM - Plnohodnotný zápis v katalogů výrobců. Registrace Premium umožňuje fyzické či právnické osobě uvést kompletní kontaktní informace i ve více pobočkách. Je možné vkládat více než jeden odkaz na web či e-shop, více telefonních čísel a adres nebo spojení na sociálních sítích. V profilu můžete zveřejňovat fotografie nebo videa a přispívat do všech textových sekcí portálu. V katalogu výrobců se zápisy řadí na nejvyšších místech katalogu. V ceně registrace Premium je jedna reportáž z výroby nebo PR článek.

DODAVATELÉ:

ZDARMA - Zjednodušený zápis v katalogů dodavatelů. Registrace Zdarma umožní fyzické či právnické osobě uvést pouze omezené množství základních údajů. Uvádí se název, jedna adresa, telefon, e-mail a základní popis. V kategoriích druhů výroby se zobrazuje pouze základní popis. V zápisu Zdarma se nezobrazuje logo. V katalogu dodavatelů se zápisy řadí až za placenými.

STANDARD – Standartní zápis v katalogu dodavatelů. Registrace Standard nabízí fyzické či právnické osobě možnost uvést základní kontaktní údaje včetně odkazu na web a spojení na Skype. Umožňuje také vložení loga a libovolný počet fotografií. U každé kategorie možnost individuálního popisu produktů a služeb, který cílí na danou kategorii. V rámci této registrace můžete zveřejňovat články a produktové akce a slevy. Není zde možnost více než jedné pobočky. V katalogu dodavatelů se zápisy řadí nad neplacenými. V ceně je jeden reklamní banner na 14 dní.

PREMIUM - Plnohodnotný zápis v katalogu dodavatelů. Registrace Premium umožňuje fyzické nebo právnické osobě uvést kompletní kontaktní informace i ve více pobočkách. Je možné vkládat více než jeden odkaz na web či e-shop, více telefonních čísel a adres nebo spojení na sociálních sítích. V profilu můžete zveřejňovat fotografie nebo videa a přispívat do všech textových sekcí portálu. V katalogu dodavatelů se zápisy řadí nad levnějšími zápisy. V ceně registrace Premium jsou dva reklamní bannery na 14 dní.

TOP - Nadstandardní zápis v katalogu dodavatelů. Registrace Top umožňuje fyzické nebo právnické osobě uvést kompletní kontaktní informace i ve více pobočkách. Je možné vkládat více než jeden odkaz na web či e-shop, více telefonních čísel a adres nebo spojení na sociálních sítích. V profilu můžete zveřejňovat fotografie nebo videa a přispívat do textových sekcí. V katalogu dodavatelů se zápisy řadí na nejvyšších místech katalogu. Výhodou registrace Top je zobrazování loga na hlavní straně portálu. V ceně registrace TOP jsou tři reklamní bannery na 14 dní. 

Vysvětlivky k tabulce:

Uvedené ceny jsou na 1 rok, bez DPH. Platba předem.

Kontakt 1 (ZDARMA): název, 1x telefon, 1x email, 1x adresa, základní popis, řazení do kategorií jen se základním (stále stejným) popisem
Kontakt 2 (STANDARD): 
název, 2x telefon, 1x email, 1x web, skype, fotografie ve svém profilu, řazení do kategorií s individuálním popisem (ke každé kategorii zvlášť), dlouhý popis firmy
Kontakt 3 (PREMIUM): název, více telefonických kontaktů a emailů, více webů a e-shopů, možnost poboček (více adres), facebook, fotografie a videa ve svém profilu

BANNEROVÁ KAMPAŇ
Kromě firemních zápisů nabízíme samostatné bannerové kampaně časového typu. Typy bannerů: Leaderboard horní (1x 745x150-300px) a dolní (1x 745x150-300px), Skyscraper vlevo (3x 160x600px) a vpravo (3x 160x600px), Square (1x 250x250px).
Nabízíme výrobu statického banneru na zakázku.
Cena na poptání: info@stolari-truhlari.cz.

PR ČLÁNEK
Nabízíme uveřejnění samostatného reklamního článku bez nutnosti registrace. Nabízíme také tvorbu PR článku při uvedení zdrojů informací a zaslání obrazové dokumentace.
Cena na poptání: info@stolari-truhlari.cz.


PRO DODAVATELSKÉ FIRMY
Prodáváte dřevoobráběcí stroje a nástroje? Jste dodavateli dřevařských materiálů a příslušenství potřebné v truhlářské a nábytkářské výrobě?
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Nabízíme různé formy prezentace společností i živnostníků.
Našim registrovaným uživatelům nabízíme možnost různých forem prezentace jejich živností a firem, zboží a služeb, včetně využití přidružených služeb jako jsou nabídky novinek na trhu, akčního zboží, možnosti spolupráce, hledání zaměstnání, ale také např. bazaru strojů a konzultace dotačních programů.
Kromě standartních firemních zápisů nabízíme také různé druhy bannerových kampaní.


PRO VÝROBCE
Máte truhlářskou výrobu? Jste truhlář, stolař, nábytkář nebo řezbář? Zabýváte se výrobou nábytku nebo čehokoliv ze dřeva či příbuzných materiálů?
----------------------------------------------------------------------------------------------
Našim registrovaným uživatelům nabízíme možnost různých forem prezentace jejich živností a firem, výrobků a služeb, včetně využití přidružených služeb jako jsou nabídky novinek na trhu, akčního zboží, možnosti spolupráce, hledání zaměstnání, ale také např. bazaru strojů a konzultace dotačních programů.

REGISTRUJTE SE jako FIRMA a staňte se součástí portálu!
 

PRO VEŘEJNOST
Patříte do skupiny koncových zákazníků? Hledáte pro své potřeby vhodnou truhlářskou výrobu? Chcete si vylepšit interiér doma, na chalupě či v kanceláři? Potřebujete najít řemeslníka, který splní Vaše představy?
----------------------------------------------------------------------------------------------
Co uděláte, když potřebujete služby truhláře? Ideální je řemeslník, kterého Vám někdo doporučil. Pokud o nikom takovém nevíte a času máte málo, zahájíte hledání pravděpodobně přes nejjednodušší nástroj dnešní doby – internet. Právě pro Vás je mimo jiné určen náš portál, kde rychle naleznete potřebné informace. Truhlářské firmy jsou zde přehledně řazeny v kategoriích podle oboru činnosti, kterou se zabývají, a podle regionu, kde se vlastní výroba nachází.

Kromě toho je naším cílem nahlédnout do jednotlivých provozů, dozvědět se něco o historii řemesla, získat reference od zákazníků. Je pro Vás také připraveno zajímavé počtení v článcích, které jsou nejen odborného zaměření, ale věnují se také tématu hobby a jistě v nich naleznete něco, co Vás osloví.


PRO KUTILY
Patříte mezi ty, co tráví většinu volného času v dílně? Je pro Vás truhlaření hobby? Je Vaším koníčkem dřevořezba? Když je doma potřeba něco vyrobit, opravit či renovovat, jste to právě Vy, co nemáte strach se do toho pustit?
----------------------------------------------------------------------------------------------
Právě pro Vás máme nějaké ty rady, tipy a nápady, které Vám práci usnadní.
Nabízíme ke čtení zajímavá témata, zveřejňujeme informace o probíhajících veletrzích dřevoobráběcího průmyslu, řemeslných výstavách, naleznete u nás informace o kurzech, různé zajímavosti a povídání pro kutily.

REGISTRUJTE SE jako čtenář a staňte se součástí portálu!
 

NEVÍTE SI RADY?
Pokud si nejste jisti, který typ firemního zápisu zvolit, zamyslete se nad tím, které služby by mohla Vaše firma či živnost využít. Chcete, aby bylo vidět Vaše logo? Máte zájem o uveřejnění nějakého Vašeho příspěvku, článku nebo novinky? Máte pravidelně nějaké produktové akce a slevy pro své zákazníky? Máte více poboček? Máte vlastní výrobu na jiné adrese než sídlíte? Máte zájem o uveřejnění fotografií Vašich výrobků či zboží? I přestože víte, že veškeré funkce v daném zápisu nevyužijete, uvědomte si, že vyšší zápisy se řadí na předních místech katalogu firem. A navíc, daná registrace je předplacená služba na celý rok.
Máte problém s přihlášením do svého zákaznického účtu?
Login je Váš kontaktní email. Pokud jste heslo k přihlášení ztratili, klikněte u přihlášení na "Zapomněli jste heslo?" a na Váš email Vám přijde heslo nové. Pokud potřebujete změnit login, kontaktujte administrátora na info@stolari-truhlari.cz a požádejte o vygenerování nových přihlašovacích údajů na funkční email.


 

Návod na vložení mapy do profilu účtu

1) Přejděte na stránku mapy.cz a zadejte adresu, pro kterou chcete mapu vložit.

2) Dole na stránce klikněte na Sdílet a následně vyberte možnost Vložit mapu do vlastních stránek.

3) Označte celý kód a zkopírujte jej (pravým tlačítkem myši kliknout do označeného textu a vybrat možnost Kopírovat, nebo stisknutím kombinace kláves Ctrl+C)

4) V úpravě účtu na našich stránkách vložte kód (kliknout pravým tlačítkem myši do textového pole a zvolit Vložit, nebo pomocí Ctrl+V) do příslušného pole (viz obrázek).

5) Klikněte na Aktualizovat účet - tím se změny uloží.

6) Mapa se nyní zobrazuje v profilu Vaší firmy.

Najděte si práci na Jooble
Lepidla Titebond
CNC upnutí
Přítlačný hřeben Milescraft