Ručně sekané rašple
Dodavatelé Výrobci
ZEN Group, s.r.o.

ZEN Group, s.r.o.

Montáže a výroba zakázkových interiérů. Montáže nábytku, hlavně kuchyně a šatní skříně. Vyrábíme nábytek na míru, nábytek ve stylu Feng Shui a dovážíme vámi zakoupený nábytek

ARDECO - INTERIÉR, s.r.o. - Bohemian Works

ARDECO - INTERIÉR, s.r.o. - Bohemian Works

Zakázková výroba a montáž masivních dřevěných podlah a parket. Bohemian Works vyrábí a prodává produkty z dubového dřeva, které zahrnují širokou škálu dřevěných parket, zajímavého obložení a nábytku vyráběného na zakázku. Výrobní továrna firmy se nachází na západě Čech v Plzni. Produkty Bohemian Works zahrnují dřevěné obložení, parkety, knihovny, postele, stoly, židle, kryty radiátorů a mnoho dalšího.

Stolařství Mikl

Stolařství Mikl

Stolařské a truhlářské práce na míru. Kuchyňské linky, Vestavěné skříně, Nábytek, Zahradní dřevostavby, Pergoly, Altánky, Stání pro auta, Zastřešené terasy, Plovoucí a dřevěné podlahy, Dřevěné schody, obložení, podbití a další... Odborná montáž a doprava.

Divine Furniture & Design s.r.o.

Divine Furniture & Design s.r.o.

Náš nábytek značky Divine Furniture je vyráběn i natírán ručně přímo v České republice. Kvalita materiálu a samotné výroby nábytku je na nejvyšší úrovni. K výrobě používáme výhradně masiv - tvrdé dřevo pro jeho vynikající vlastnosti, a při výrobě je využito tradičních truhlářských postupů. Naši designéři používají tradiční vzhled nábytku – tzv. Shaker style, který klade důraz na jednoduchost, funkčnost, praktičnost a dobré proporce.

Nářadí Kunz
Přítlačná svěrka Rockler
Skládané brusné válce
Sada řezbářských nožů Flexcut MC15