Svěrák BT XXL
Dodavatelé Výrobci
Stolařství Kubíček

Stolařství Kubíček

Kuchyňské linky (zhotovujeme nejen nové, ale také Vám zrenovujeme Vaši starou kuchyňskou linku), Nábytek do ložnic, Dětské a obývací pokoje, Skříňové stěny, Postele, Kancelářský nábytek, Lékárenský nábytek a nábytek do lékařských ordinací.

HAGER EXPORT s.r.o.

HAGER EXPORT s.r.o.

Jsme firma zabývající se především výrobou stylového nábytku přímo na míru do Vašeho interiéru, kanceláře, obchodu nebo jiných prostor. Mezi naše výrobky dále patří kuchyně od stylových po moderní, schodiště, masivní podlahy, kastlíkové okna, dveře vchodové i do interiéru a mnoho dalších doplňků. Výrobky můžeme doplnit o ručně vyráběné kovové součásti, jako jsou kliky, zámky, dveřní panty a spousty jiných, jenž pochází z vlastní kovářské dílny. Mezi přednosti firmy patří především unikátní povrchové úpravy, které nábytku vdechnou to pravé kouzlo.

Stolárna plus

Stolárna plus

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku na míru. Vyrábíme vestavěné skříně, obývací pokoje, koupelnový nábytek, pracovny, stoly, postele, komody, regály, kuchyňské linky, dřevěná schodiště, interiérové dveře, dřevěné altány, pergoly, ploty, obklady i terasy. Umíme ale vybavit i celé interiéry kanceláří, penzionů, hotelů a podobně.

Milan Fišnar - Truhlářství FMtech

Milan Fišnar - Truhlářství FMtech

FM TECH (Milan Fišnar) je firma, která vznikla v roce 2005. Našim hlavním cílem je realizovat Vaše představy ať již spojené s bydlením či podnikáním. Odvést precizní práci, kdy Vaše spokojenost bude naší referencí. Úzce spolupracujeme také s designéry a architekty.

Přípravky Milecraft pro truhláře i kutily
posuvný úhelník s úhloměrem
Sada řezbářských nožů Flexcut MC15
Drážkovací CNC frézy