Střechy Praha 2023-zlevněná vstupenka
Dodavatelé Výrobci
Antonín Machovec Design

Antonín Machovec Design

Renovace, výroba nábytku a stavebně truhlářských výrobků. Výroba z materiálu na bázi dřeva (lamino, ...) a masivního dřeva.

HAGER EXPORT s.r.o.

HAGER EXPORT s.r.o.

Jsme firma zabývající se především výrobou stylového nábytku přímo na míru do Vašeho interiéru, kanceláře, obchodu nebo jiných prostor. Mezi naše výrobky dále patří kuchyně od stylových po moderní, schodiště, masivní podlahy, kastlíkové okna, dveře vchodové i do interiéru a mnoho dalších doplňků. Výrobky můžeme doplnit o ručně vyráběné kovové součásti, jako jsou kliky, zámky, dveřní panty a spousty jiných, jenž pochází z vlastní kovářské dílny. Mezi přednosti firmy patří především unikátní povrchové úpravy, které nábytku vdechnou to pravé kouzlo.

Stolárna plus

Stolárna plus

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku na míru. Vyrábíme vestavěné skříně, obývací pokoje, koupelnový nábytek, pracovny, stoly, postele, komody, regály, kuchyňské linky, dřevěná schodiště, interiérové dveře, dřevěné altány, pergoly, ploty, obklady i terasy. Umíme ale vybavit i celé interiéry kanceláří, penzionů, hotelů a podobně.

Milan Fišnar - Truhlářství FMtech

Milan Fišnar - Truhlářství FMtech

FM TECH (Milan Fišnar) je firma, která vznikla v roce 2005. Našim hlavním cílem je realizovat Vaše představy ať již spojené s bydlením či podnikáním. Odvést precizní práci, kdy Vaše spokojenost bude naší referencí. Úzce spolupracujeme také s designéry a architekty.

Příroda v domě

Příroda v domě

Naší činností je především zpracovávání dřeva, z nějž pak vytváříme různorodé výrobky. V blízkém budoucnu budeme vytvářet i různé korkové, proutěné a slaměné výrobky. Dále také poskytujeme služby, co se týče zemědělství, zahradnictví, lesnictví a myslivosti, ale také rodiny a domácnosti, nebo techniky.

Stolárstvo Šetenéme

Stolárstvo Šetenéme

Šetenéme je vyjadrením kvalitnej stolárskej výroby, ktorá sa v súčasnej dobe zaoberá predovšetkým prianiami zákazníkov a tvorbu interiérového a exteriérového nábytku z masívu, ako sú police, stoly z masívu, stoličky, lavice, záhradný nábytok z masívu a doplnkový nábytok. Používame kvalitné materiály s overenou kvalitou a s precíznosťou spracúvame drevo ako bud, dub, smrek, prípadne tropické drevo ako palisander alebo wenge. Kladieme najväčší dôraz na kvalitu práce a komunikáciu so zákazníkmi, ktorými plníme predstavy zákazníkov. Takto tvorená stolárska výroba je našou povinnosťou.

Truhlářství Špaček - Interier SV

Truhlářství Špaček - Interier SV

Již od roku 1996 se zabýváme komplexní realizací interiérů dle individuálních požadavků zákazníka s ohledem na funkčnost, design a technické možnosti.

Libor Mastný

Libor Mastný

Naší hlavní činností jsou dřevěné terasy, ale i pergoly a drobné stavby. Spolupracujeme s firmou DWH Martin Stejskal, STO s.r.o., Barvy SK s.r.o. Naším zájmem není nejnižší cena ani nejrychlejší realizace zakázky, ale kvalita a služby.

Najděte si práci na Jooble
Přítlačný hřeben Milescraft
Armor
kreg