Nosiče desek
Dodavatelé Výrobci
Ing. Zbyněk Malínek

Ing. Zbyněk Malínek

Naším záměrem je kompletní vybavení interiérů. Specializujeme se na výrobu dveří a schodišť a v nemalé míře se pak věnujeme zakázkové výrobě masivního a dýhovaného nábytku, výrobě kuchyní a vestavných skříní. Nezapomínáme ani na exteriér Vašeho domu.

HAGER EXPORT s.r.o.

HAGER EXPORT s.r.o.

Jsme firma zabývající se především výrobou stylového nábytku přímo na míru do Vašeho interiéru, kanceláře, obchodu nebo jiných prostor. Mezi naše výrobky dále patří kuchyně od stylových po moderní, schodiště, masivní podlahy, kastlíkové okna, dveře vchodové i do interiéru a mnoho dalších doplňků. Výrobky můžeme doplnit o ručně vyráběné kovové součásti, jako jsou kliky, zámky, dveřní panty a spousty jiných, jenž pochází z vlastní kovářské dílny. Mezi přednosti firmy patří především unikátní povrchové úpravy, které nábytku vdechnou to pravé kouzlo.

Milan Fišnar - Truhlářství FMtech

Milan Fišnar - Truhlářství FMtech

FM TECH (Milan Fišnar) je firma, která vznikla v roce 2005. Našim hlavním cílem je realizovat Vaše představy ať již spojené s bydlením či podnikáním. Odvést precizní práci, kdy Vaše spokojenost bude naší referencí. Úzce spolupracujeme také s designéry a architekty.

Divine Furniture & Design s.r.o.

Divine Furniture & Design s.r.o.

Náš nábytek značky Divine Furniture je vyráběn i natírán ručně přímo v České republice. Kvalita materiálu a samotné výroby nábytku je na nejvyšší úrovni. K výrobě používáme výhradně masiv - tvrdé dřevo pro jeho vynikající vlastnosti, a při výrobě je využito tradičních truhlářských postupů. Naši designéři používají tradiční vzhled nábytku – tzv. Shaker style, který klade důraz na jednoduchost, funkčnost, praktičnost a dobré proporce.

Hoblíky Rider
Přítlačný hřeben Milescraft
Fréza na dřevěné obložení Habilis
Čelisťový supersvěrák Triton