Hoblík RIDER macek
Dodavatelé Výrobci
Libor Mastný

Libor Mastný

Naší hlavní činností jsou dřevěné terasy, ale i pergoly a drobné stavby. Spolupracujeme s firmou DWH Martin Stejskal, STO s.r.o., Barvy SK s.r.o. Naším zájmem není nejnižší cena ani nejrychlejší realizace zakázky, ale kvalita a služby.

Manufactories of South Palmira s.r.o.

Manufactories of South Palmira s.r.o.

Výrobce i dodavatel dřeva, řeziva truhlářského, nábytkového a stavebního, briket a pelet.

Václav Kala

Václav Kala

Zajišťování zakázkové truhlářské výroby. Další produkty a služby •kvalitní eurookna, okenní profily, montáž dřevěných oken, výroba dřevěných dveří, špaletová okna •sedací soupravy, čalouněné židle, houpací křesla, rozkládací pohovky, sedačky a sofa •odkládací prostory, úložné prostory, vestavěné skříně do chodeb, úložné prostory do předsíní, skříně z masivu •výroba dřevěného nábytku, zakázkový nábytek, kuchyňské skříňky, interiér ze dřeva, vestavěné skříně na míru •ostrůvky, barové židle, kuchyně na míru, kuchyňské skříňky, kuchyňské linky, moderní kuchyně, rustikální kuchyně

Metrostav a.s.

Metrostav a.s.

Metrostav a.s. je dlouhodobě finančně silnou a stabilní univerzální stavební společností se schopností získávat a řídit velké a složité projekty na domácím trhu i v 15 zemích Evropy. Mezi jeho klíčové obory působnosti patří dopravní stavby, podzemní stavby, občanské stavby, stejně jako projekty pro průmysl a ekologické stavby, pro veřejné i soukromé investory.

Freud
Fréza na dřevěné obložení Habilis
Oblíbené posuvky a přípravky RIPPER
Sada na opravu pantů Wolfcraft