inzerce zdarma
Dodavatelé Výrobci
Stolařství Mikl

Stolařství Mikl

Zabýváme se výrobou a návrhem všech stolařských a truhlářských prací. Nabízíme vypracování návrhu s možností 3-D, ceníku, výrobu, dopravu, odbornou montáž, de-montáž a likvidaci starého nábytku, odbornou konzultaci. Vyrábíme Kuchyňské linky, Vestavěné skříně, Nábytek, Zahradní dřevostavby, Pergoly, Altánky, Stání pro auta, Zastřešené terasy, Dřevěné podlahy, schodiště a obklady, střešní podbití a další.

Metrostav a.s.

Metrostav a.s.

Metrostav a.s. je dlouhodobě finančně silnou a stabilní univerzální stavební společností se schopností získávat a řídit velké a složité projekty na domácím trhu i v 15 zemích Evropy. Mezi jeho klíčové obory působnosti patří dopravní stavby, podzemní stavby, občanské stavby, stejně jako projekty pro průmysl a ekologické stavby, pro veřejné i soukromé investory.

Masivní nábytek i-market.cz

Masivní nábytek i-market.cz

Výroba a prodej zahradního nábytku z masivu včetně zakázkové výroby a to ze dřeva borovice, smrk, případně i jiných dle požadavků. Specializace na nábytek v selském stylu. Nábytek je k objednání na http://i-market.cz/10888-dreveny-zahradni-nabytek

OK VÝROBA REAL STEEL s.r.o.

OK VÝROBA REAL STEEL s.r.o.

Nově naši nabídku doplnil zakázkový industriální nábytek do moderních interiérů i exteriérů. Převážně stoly a lavice jsou vyrobeny z ocelové konstrukce s deskami z masivního dřeva. Tento nábytek má také náležitou povrchovou úpravu ať nátěrem, žárovým zinkováním nebo práškovou barvou.

Freud
Oblíbené posuvky a přípravky RIPPER
Čelisťový supersvěrák Triton
Úhlová pokosnice MasterBox