Richter dláta
Dodavatelé Výrobci
Machálek Interiér

Machálek Interiér

Spojení více jak 20 leté praxe v oboru se zkušenostmi s navrhováním a realizacemi kuchyní a nábytku. Interiérové studio v centru Zlína v dostupnosti MHD a v blízkosti parkovacích míst. Bezplatná informační schůzka a odborná konzultace s vysvětlením a s doporučením nejvhodnějšího řešení. Hledání a navrhování konstrukčních, materiálových řešení s ohledem na kvalitu a cenu. Výběr kvalitních materiálů, kování a zařizovacích předmětů z široké nabídky. Možnost individuální schůzky dle Vašeho požadavku.

HAGER EXPORT s.r.o.

HAGER EXPORT s.r.o.

Jsme firma zabývající se především výrobou stylového nábytku přímo na míru do Vašeho interiéru, kanceláře, obchodu nebo jiných prostor. Mezi naše výrobky dále patří kuchyně od stylových po moderní, schodiště, masivní podlahy, kastlíkové okna, dveře vchodové i do interiéru a mnoho dalších doplňků. Výrobky můžeme doplnit o ručně vyráběné kovové součásti, jako jsou kliky, zámky, dveřní panty a spousty jiných, jenž pochází z vlastní kovářské dílny. Mezi přednosti firmy patří především unikátní povrchové úpravy, které nábytku vdechnou to pravé kouzlo.

BLUE INTERIER s.r.o.

BLUE INTERIER s.r.o.

Návrhy interiérů, výroba a montáž nábytku.

Tvar s.r.o.

Tvar s.r.o.

Více než dvacetiletá tradice naší firmy je důkazem kvality našich výrobků a spokojenosti zákazníků. Díky zakázkové výrobě a téměř neomezenému výběru materiálů můžeme uspokojit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků a vyrobit tak veškerý nábytek skutečně na míru.

Spojovací svrtávací přípravek Profi sada
Skládané brusné válce
Oblíbené posuvky a přípravky RIPPER
frézy na rybinový spoj