Terrapolis časopis Hlavní Banner
Dodavatelé Výrobci
Truhlářství Alagar Danko

Truhlářství Alagar Danko

Dobrý den, jmenuji se Alagar Danko a tímto Vám nabízím své služby v oboru truhlářství. Nabízím výrobu kuchyňských linek a vestavěných skříní na míru. Dále výrobu dřevěných dveří s obložkou a rámem, výrobu schodů, oken a ve

Tatjana Spurná - Limba

Tatjana Spurná - Limba

Výroba kancelářského, bytového nábytku a atypická výroba nábytku. Výroba schodů, interiérových dveří, zahradních altánů a posezení, terasy.

Machálek Interiér

Machálek Interiér

Spojení více jak 20 leté praxe v oboru se zkušenostmi s navrhováním a realizacemi kuchyní a nábytku. Interiérové studio v centru Zlína v dostupnosti MHD a v blízkosti parkovacích míst. Bezplatná informační schůzka a odborná konzultace s vysvětlením a s doporučením nejvhodnějšího řešení. Hledání a navrhování konstrukčních, materiálových řešení s ohledem na kvalitu a cenu. Výběr kvalitních materiálů, kování a zařizovacích předmětů z široké nabídky. Možnost individuální schůzky dle Vašeho požadavku.

HAGER EXPORT s.r.o.

HAGER EXPORT s.r.o.

Jsme firma zabývající se především výrobou stylového nábytku přímo na míru do Vašeho interiéru, kanceláře, obchodu nebo jiných prostor. Mezi naše výrobky dále patří kuchyně od stylových po moderní, schodiště, masivní podlahy, kastlíkové okna, dveře vchodové i do interiéru a mnoho dalších doplňků. Výrobky můžeme doplnit o ručně vyráběné kovové součásti, jako jsou kliky, zámky, dveřní panty a spousty jiných, jenž pochází z vlastní kovářské dílny. Mezi přednosti firmy patří především unikátní povrchové úpravy, které nábytku vdechnou to pravé kouzlo.

Freud
posuvný úhelník s úhloměrem
Oblíbené posuvky a přípravky RIPPER
Přítlačná svěrka Rockler