Řezbářský nůž Flexcut
Dodavatelé Výrobci
Václav Kala

Václav Kala

Zajišťování zakázkové truhlářské výroby. Další produkty a služby •kvalitní eurookna, okenní profily, montáž dřevěných oken, výroba dřevěných dveří, špaletová okna •sedací soupravy, čalouněné židle, houpací křesla, rozkládací pohovky, sedačky a sofa •odkládací prostory, úložné prostory, vestavěné skříně do chodeb, úložné prostory do předsíní, skříně z masivu •výroba dřevěného nábytku, zakázkový nábytek, kuchyňské skříňky, interiér ze dřeva, vestavěné skříně na míru •ostrůvky, barové židle, kuchyně na míru, kuchyňské skříňky, kuchyňské linky, moderní kuchyně, rustikální kuchyně

Jiří Starý

Jiří Starý

Provádění podlahářství, renovace schodů, prosklení balkónů a lodžií. Nabídka zimních zahrad - hliníkové, plastové nebo kombinace s dřevěnou konstrukcí. Prodej plastových a hliníkových oken a dveří Veka, Rehau, Gealan, garážových vrat, žaluzií, rolet a markýz.

Stolařství Mikl

Stolařství Mikl

Zabýváme se výrobou a návrhem všech stolařských a truhlářských prací. Nabízíme vypracování návrhu s možností 3-D, ceníku, výrobu, dopravu, odbornou montáž, de-montáž a likvidaci starého nábytku, odbornou konzultaci. Vyrábíme Kuchyňské linky, Vestavěné skříně, Nábytek, Zahradní dřevostavby, Pergoly, Altánky, Stání pro auta, Zastřešené terasy, Dřevěné podlahy, schodiště a obklady, střešní podbití a další.

Metrostav a.s.

Metrostav a.s.

Metrostav a.s. je dlouhodobě finančně silnou a stabilní univerzální stavební společností se schopností získávat a řídit velké a složité projekty na domácím trhu i v 15 zemích Evropy. Mezi jeho klíčové obory působnosti patří dopravní stavby, podzemní stavby, občanské stavby, stejně jako projekty pro průmysl a ekologické stavby, pro veřejné i soukromé investory.

Přípravky Milecraft pro truhláře i kutily
frézy na rybinový spoj
Přítlačná svěrka Rockler
Universální šablona Rockler na pojezdy šuplíků