Kolíkovací přípravek Milescraft
Dodavatelé Výrobci

Registrace firmy

Registrace do katalogu:
Typ registrace:

ZDARMA - Zjednodušený zápis v katalogu dodavatelů. Registrace Zdarma umožní fyzické či právnické osobě uvést pouze omezené množství základních údajů. Uvádí se název, jedna adresa, telefon, e-mail a základní popis. V kategoriích druhů výroby se zobrazuje pouze základní popis. V zápisu Zdarma se nezobrazuje logo. V katalogu dodavatelů se zápisy řadí až za placenými. Pokud máte zájem o sdílení více informací a řazení ve vyšších pozicích katalogu, přejděte v nabídce na zápis STANDARD nebo PREMIUM . Porovnání typů registrací a cen naleznete ZDE.

STANDARD – Standartní zápis v katalogu dodavatelů. Registrace Standard nabízí fyzické či právnické osobě možnost uvést základní kontaktní údaje včetně odkazu na web a spojení na Skype. Umožňuje také vložení loga a libovolný počet fotografií. U každé kategorie možnost individuálního popisu produktů a služeb, který cílí na danou kategorii. V rámci této registrace můžete zveřejňovat články a produktové akce a slevy. Není zde možnost více než jedné pobočky. V katalogu dodavatelů se zápisy řadí nad neplacenými. V ceně je jeden reklamní banner na 14 dní. Pokud máte zájem o vložení dalších informací a řazení ve vyšších pozicích katalogu, přejděte v nabídce na zápis PREMIUM nebo TOP. Porovnání typů registrací a cen naleznete ZDE.

PREMIUM - Plnohodnotný zápis v katalogu dodavatelů. Registrace Premium umožňuje fyzické nebo právnické osobě uvést kompletní kontaktní informace i ve více pobočkách. Je možné vkládat více než jeden odkaz na web či e-shop, více telefonních čísel a adres nebo spojení na sociálních sítích. V profilu můžete zveřejňovat fotografie nebo videa a přispívat do všech textových sekcí portálu. V katalogu dodavatelů se zápisy řadí nad levnějšími zápisy. V ceně registrace Premium jsou dva reklamní bannery na 14 dní. Porovnání typů registrací a cen naleznete ZDE.

TOP - Nadstandardní zápis v katalogu dodavatelů. Registrace Top umožňuje fyzické nebo právnické osobě uvést kompletní kontaktní informace i ve více pobočkách. Je možné vkládat více než jeden odkaz na web či e-shop, více telefonních čísel a adres nebo spojení na sociálních sítích. V profilu můžete zveřejňovat fotografie nebo videa a přispívat do textových sekcí. V katalogu dodavatelů se zápisy řadí na nejvyšších místech katalogu. Výhodou registrace Top je zobrazování loga na hlavní straně portálu. V ceně registrace TOP jsou tři reklamní bannery na  14 dní. Porovnání typů registrací a cen naleznete ZDE.

ZDARMA - Zjednodušený zápis v katalogu výrobců. Registrace Zdarma umožní fyzické či právnické osobě uvést pouze omezené množství základních údajů. Uvádí se název, jedna adresa, telefon, e-mail a základní popis. V kategoriích druhů výroby se zobrazuje pouze základní popis. V zápisu Zdarma se nezobrazuje logo. V katalogu výrobců se zápisy řadí až za placenými. Pokud máte zájem o sdílení více informací a řazení ve vyšších pozicích katalogu, přejděte v nabídce na zápis STANDARD nebo PREMIUM . Porovnání typů registrací a cen naleznete ZDE.

STANDARD – Standartní zápis v katalogu výrobců. Registrace Standard nabízí fyzické či právnické osobě možnost uvést základní kontaktní údaje včetně odkazu na web a spojení na Skype. Umožňuje také vložení loga a libovolný počet fotografií. U každé kategorie možnost individuálního popisu výrobků a služeb, který cílí na danou kategorii. Není zde možnost více než jedné pobočky. V katalogu výrobců se zápisy řadí nad neplacenými. Pokud máte zájem o vložení dalších informací a řazení ve vyšších pozicích katalogu, přejděte v nabídce na zápis PREMIUM. Porovnání typů registrací a cen naleznete ZDE.

PREMIUM - Plnohodnotný zápis v katalogu výrobců. Registrace Premium umožňuje fyzické či právnické osobě uvést kompletní kontaktní informace i ve více pobočkách. Je možné vkládat více než jeden odkaz na web či e-shop, více telefonních čísel a adres nebo spojení na sociálních sítích. V profilu můžete zveřejňovat fotografie nebo videa a přispívat do všech textových sekcí portálu. V katalogu výrobců se zápisy řadí na nejvyšších místech katalogu. V ceně registrace Premium je jedna reportáž z výroby nebo PR článek. Porovnání typů registrací a cen naleznete ZDE.

Informace o firmě:


Po registraci budou odeslány Vaše přihlašovací údaje na uvedený kontaktní email. Aby se Váš firemní zápis správně veřejně zobrazoval, je potřeba se do Vašeho profilu co nejdříve přihlásit a doplnit veškeré další údaje.
Hedue
CNC upnutí
Set na lepení Rockler
Sada na opravu pantů Wolfcraft